Zawodnicy 7anna na Mistrzostwach Polski w Downhill'u

2017-07-25
Tegoroczne Mistrzostwa Polski w DH w Międzybrodziu Żywieckim przyniosły wiele emocji zawodnikom i publiczności. Wszyscy zadawali sobie to samo pytanie, czy Sławkowi Łukasikowi uda się po raz kolejny obronić tytuł Mistrza Polski ?

Nasz zawodnik Sławek, który już od kilku sezonów jeździ na ramie NS Bikes Fuzz, jak co roku stanął na wysokości zadania, zajmując pierwsze miejsce z przewagą 3.01 sekundy (2:24.22). Jesteśmy pewni, że kolejny tytuł Mistrza Polski, jeszcze bardziej nakręci go do wyników na międzynarodowej scenie kolarstwa zjazdowego!

Wielkie gratulacje należą się również naszym lokalnym zawodnikom NS Bikes, którzy stanęli na podium kategorii Masters II. Rafał Wiszniewski wykręcając czas 2:58.85 zajął pierwsze miejsce, a Artur Karczewski z czasem o 2.35 sekundy dłuższym (3:01.20) zdobył brąz. Dodatkowo nasz pracownik działu R&D w niezwykle stylowej jeździe wykręcił czas 2:53.68s zajmując 17 miejsce w kategorii Hobby Full.